E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Siri 42ZW3S

Siri 42ZW3S

Siri produk: Brushless DC MotorProduct nama: 42ZW3S SeriesProduct intro: 42ZW3S siri == untuk maklumat lanjut: ==

Nair usul teknologi Co, Ltd adalah salah satu top tahap China 42zw3s siri pengilang dan pembekal, sebagai sebuah syarikat yang profesional, kilang kami yang sentiasa mampu melahirkan 42zw3s siri produk dengan kualiti yang baik dan harga. Mengalu-alukan untuk membeli produk dari kami.

Siri produk: Brushless DC Motor

Nama produk: siri 42ZW3S

Produk intro: 42ZW3S siri

== Untuk maklumat lanjut: ==


ModelUnit-unit

42ZW3

S41A20

42ZW3S

41A40

42ZW3

S41A80

42ZW3S

61A20

42ZW3S

61A40

42ZW3

S61A80

42ZW3

S81A20

42ZW3

S81A40

42ZW3

S81A80

42ZW3

S101A20

42ZW3

S101A40

42ZW3

S101A60

Nombor tiang
8
Beberapa fasa
3
Voltan yang disyorkanPENGALAMANNYA24
Kelajuan berkadarRPM200040008000200040008000200040008000200040006000
Tork gerai berterusanN.m0.0720.0720.0720.1440.1440.1440.2250.2250.2250.30.30.3
Pengelasan torkN.m0.0630.0630.0630.1250.1250.1250.190.190.190.250.250.25
Kuasa yang diberi penarafanW132652265210439.57915852.5105157.5
Tork puncakN.m0.190.190.190.3750.3750.3750.570.570.570.750.750.75
Arus puncakA2.75.410.85.310.621.27.2514.529102030
Tork pemalarNM / seorang0.0740.0350.020.0740.0350.020.0740.0350.020.0740.0350.028
Belakang E.M.FV/KRPM7.823.662.17.823.662.17.823.662.17.823.663
Tidak peduli oleh rotorg.c㎡242424484848727272969696
Panjang badanmm414141616161818181101101101
Julat voltanPENGALAMANNYA12 ~ 48
Julat kelajuanRPM2000 ~ 8000
Berat badanKg0.30.30.30.450.450.450.60.60.60.80.80.8

Hot Tags: siri 42zw3s, China, pengilang, pembekal, kilang, Syarikat, membeli, produk

Sepasang: Siri 80ZW3S

Seterusnya: Siri 33ZW3Y

Barangan yang berkaitan
Copyright © Nair usul teknologi Co, Ltd All rights reserved.

Nair usul teknologi Co, Ltd