E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Siri 57ZW3Y

Siri 57ZW3Y

Siri produk: Brushless DC MotorProduct nama: 57ZW3Y SeriesProduct intro: 57ZW3Y siri == untuk maklumat lanjut: ==

Nair usul teknologi Co, Ltd adalah salah satu top tahap China 57zw3y siri pengilang dan pembekal, sebagai sebuah syarikat yang profesional, kilang kami yang sentiasa mampu melahirkan 57zw3y siri produk dengan kualiti yang baik dan harga. Mengalu-alukan untuk membeli produk dari kami.

Siri produk: Brushless DC Motor

Nama produk: siri 57ZW3Y

Produk intro: 57ZW3Y siri

== Untuk maklumat lanjut: ==


ModelUnit-unit57ZW3Y54A2057ZW3Y54A4057ZW3Y54A6057ZW3Y74A2057ZW3Y74A4057ZW3Y74A6057ZW3Y94A2057ZW3Y94A4057ZW3Y114A2057ZW3Y114A40
Nombor tiang
4
Beberapa fasa
3
Voltan yang disyorkanPENGALAMANNYA24
Kelajuan berkadarRPM2000400060002000400060002000400020004000
Tork gerai berterusanN.m0.190.190.190.3840.3840.3840.540.540.720.72
Pengelasan torkN.m0.160.160.160.320.320.320.450.450.60.6
Kuasa yang diberi penarafanW33.567100.56713420194188125251
Tork puncakN.m0.480.480.480.960.960.961.351.351.81.8
Arus puncakA5.5811.116.711.122.233.315.631.220.841.6
Tork pemalarNM / seorang0.0810. 0450.0280.0810. 0450.0280.0810. 0450.0810. 045
Belakang E.M.FV/KRPM8.574.838.574.838.574.88.574.8
Tidak peduli oleh rotorg.c㎡60.560.560.5113113113181.5181.5242242
Panjang badanmm5454547474749494114114
Julat voltanPENGALAMANNYA12 ~ 6012 ~ 6012 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 160
Julat kelajuanRPM2000 ~ 6000
Berat badanKg0.50.50.50.750.750.75111.251.25
Hot Tags: siri 57zw3y, China, pengilang, pembekal, kilang, Syarikat, membeli, produk

Sepasang: Siri 57ZW3S

Seterusnya: Siri 42ZW3SA

Barangan yang berkaitan
Copyright © Nair usul teknologi Co, Ltd All rights reserved.

Nair usul teknologi Co, Ltd