E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Siri 80ZW3S

Siri 80ZW3S

Siri produk: Brushless DC MotorProduct nama: 80ZW3S SeriesProduct intro: 80ZW3S siri == untuk maklumat lanjut: ==

Nair usul teknologi Co, Ltd adalah salah satu top tahap China 80zw3s siri pengilang dan pembekal, sebagai sebuah syarikat yang profesional, kilang kami yang sentiasa mampu melahirkan 80zw3s siri produk dengan kualiti yang baik dan harga. Mengalu-alukan untuk membeli produk dari kami.

Siri produk: Brushless DC Motor

Nama produk: siri 80ZW3S

Produk intro: 80ZW3S siri

== Untuk maklumat lanjut: ==


ModelUnit-unitUnit-unit80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
Nombor tiang

8
Beberapa fasa

3
Voltan yang disyorkanPENGALAMANNYAPENGALAMANNYA4848310310
Kelajuan berkadarRPMRPM2500300020002500
Tork gerai berterusanN.mN.m1.562.94.24.8
Pengelasan torkN.mN.m1.32.43.54
Kuasa yang diberi penarafanWW3407547331047
Tork puncakN.mN.m3.87.110.512
Arus puncakAA28.362.89.513.5
Tork pemalarNM / seorangNM / seorang0.1210.0680.0420.121
Belakang E.M.FV/KRPMV/KRPM108.877.565.7
Tidak peduli oleh rotorg.c㎡Kg.c㎡1.051.822,632.97
Panjang badanmmmm98122150160
Julat voltanPENGALAMANNYAPENGALAMANNYA12 ~ 310
Julat kelajuanRPMRPM1000 ~ 3000
Berat badanKgKg33.54.14.3
Hot Tags: siri 80zw3s, China, pengilang, pembekal, kilang, Syarikat, membeli, produk

Sepasang: Siri 42ZW3SA

Seterusnya: Siri 42ZW3S

Barangan yang berkaitan
Copyright © Nair usul teknologi Co, Ltd All rights reserved.

Nair usul teknologi Co, Ltd