E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Siri 86ZW3S

Siri 86ZW3S

Siri produk: Brushless DC MotorProduct nama: 86ZW3S SeriesProduct intro: 86ZW3S siri == untuk maklumat lanjut: ==

Nair usul teknologi Co, Ltd adalah salah satu top tahap China 86zw3s siri pengilang dan pembekal, sebagai sebuah syarikat yang profesional, kilang kami yang sentiasa mampu melahirkan 86zw3s siri produk dengan kualiti yang baik dan harga. Mengalu-alukan untuk membeli produk dari kami.

Siri produk: Brushless DC Motor

Nama produk: siri 86ZW3S

Produk intro: 86ZW3S siri

== Untuk maklumat lanjut: ==


ModelUnit-unit86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Nombor tiang
8
Beberapa fasa
3
Voltan yang disyorkanPENGALAMANNYA48
Kelajuan berkadarRPM10003000100030001000300010003000
Tork gerai berterusanN.m0,420,420.840.841.681.682.522.2
Pengelasan torkN.m0.350.350.70.71.41.42.12.1
Kuasa yang diberi penarafanW24.311073220147440220660
Tork puncakN.m1.051.052.12.14.24.26.36.3
Arus puncakA2.868.65.717.111.434.317.251.5
Tork pemalarNM / seorang0.3240.120.3240.120.3240.120.3240.12
Belakang E.M.FV/KRPM34.2812,6334.2812,6334.2812,6334.2812,63
Tidak peduli oleh rotorg.c㎡0.40.40.80.81.61.62.42.4
Panjang badanmm585871719898125125
Julat voltanPENGALAMANNYA12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Julat kelajuanRPM1000 ~ 3000
Berat badanKg1.51.51.91.92.62.644
Hot Tags: siri 86zw3s, China, pengilang, pembekal, kilang, Syarikat, membeli, produk

Sepasang: Siri 90ZW3S

Seterusnya: Siri 86ZW3SA

Barangan yang berkaitan
Copyright © Nair usul teknologi Co, Ltd All rights reserved.

Nair usul teknologi Co, Ltd