E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Siri 86ZW3SA

Siri 86ZW3SA

Siri produk: Brushless DC MotorProduct nama: 86ZW3SA SeriesProduct intro: 86ZW3SA siri == untuk maklumat lanjut: ==

Nair usul teknologi Co, Ltd adalah salah satu top tahap China 86zw3sa siri pengilang dan pembekal, sebagai sebuah syarikat yang profesional, kilang kami yang sentiasa mampu melahirkan 86zw3sa siri produk dengan kualiti yang baik dan harga. Mengalu-alukan untuk membeli produk dari kami.

Siri produk: Brushless DC Motor

Nama produk: siri 86ZW3SA

Produk intro: 86ZW3SA siri

== Untuk maklumat lanjut: ==


ModelUnit-unit86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Nombor tiang
4
Beberapa fasa
3
Voltan yang disyorkanPENGALAMANNYA24484831048310
Kelajuan berkadarRPM200040002000600020006000
Tork gerai berterusanN.m0.840.841.681.682.522.2
Pengelasan torkN.m0.70.71.41.42.12
Kuasa yang diberi penarafanW1472932938794401256
Tork puncakN.m2.12.14.24.26.36
Arus puncakA252424.710.83615.4
Tork pemalarNM / seorang0.0840.0870.170.390.1750.39
Belakang E.M.FV/KRPM8.99.25 peraturan-peraturan1841.318.541.3
Tidak peduli oleh rotorKg.c㎡0.70.71.41.42.12.1
Panjang badanmm71719898125125
Julat voltanPENGALAMANNYA12 ~ 310
Julat kelajuanRPM2000 ~ 6000
Berat badanKg1.91.92.62.644
Hot Tags: siri 86zw3sa, China, pengilang, pembekal, kilang, Syarikat, membeli, produk

Sepasang: Siri 86ZW3S

Seterusnya: 42JXE100K-42BL60

Barangan yang berkaitan
Copyright © Nair usul teknologi Co, Ltd All rights reserved.

Nair usul teknologi Co, Ltd