E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Siri 90ZW3S

Siri 90ZW3S

Siri produk: Brushless DC MotorProduct nama: 90ZW3S SeriesProduct intro: 90ZW3S siri == untuk maklumat lanjut: ==

Nair usul teknologi Co, Ltd adalah salah satu top tahap China 90zw3s siri pengilang dan pembekal, sebagai sebuah syarikat yang profesional, kilang kami yang sentiasa mampu melahirkan 90zw3s siri produk dengan kualiti yang baik dan harga. Mengalu-alukan untuk membeli produk dari kami.

Siri produk: Brushless DC Motor

Nama produk: siri 90ZW3S

Produk intro: 90ZW3S siri

== Untuk maklumat lanjut: ==


ModelUnit-unit90ZW3S68A4090ZW3S75C4090ZW3S88C2090ZW3S88C6090ZW3S108C2090ZW3S108C4090ZW3S136E2090ZW3S136E60
Nombor tiang
4
Beberapa fasa
3
Voltan yang disyorkanPENGALAMANNYA244848484848310310
Kelajuan berkadarRPM40004000200060002000400020006000
Tork gerai berterusanN.m0.60.81.21.21.71.72.82.2
Pengelasan torkN.m0.50.7111.61.52.52
Kuasa yang diberi penarafanW2092932096283356285241256
Tork puncakN.m1.52.1334.84.57.56
Arus puncakA17.324.217.43527.851.86.614.7
Tork pemalarNM / seorang0.0870.0870.1720.0860.1720.0871.1370.409
Belakang E.M.FV/KRPM9.29.218.249.0618.249.2120.343.3
Tidak peduli oleh rotorKg.c㎡0.450.60.90.92.12.12,952,95
Panjang badanmm68758888108108136136
Julat voltanPENGALAMANNYA12 ~ 17012 ~ 17024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Julat kelajuanRPM2000 ~ 6000
Berat badanKg1.41.72.12.12.62.64.14.1
Hot Tags: siri 90zw3s, China, pengilang, pembekal, kilang, Syarikat, membeli, produk

Sepasang: Siri 110ZW3S

Seterusnya: Siri 86ZW3S

Barangan yang berkaitan
Copyright © Nair usul teknologi Co, Ltd All rights reserved.

Nair usul teknologi Co, Ltd