E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

Siri 110ZW3S

Siri 110ZW3S

Siri produk: Brushless DC MotorProduct nama: 110ZW3S SeriesProduct intro: 110ZW3S siri == untuk maklumat lanjut: ==

Nair usul teknologi Co, Ltd adalah salah satu top tahap China 110zw3s siri pengilang dan pembekal, sebagai sebuah syarikat yang profesional, kilang kami yang sentiasa mampu melahirkan 110zw3s siri produk dengan kualiti yang baik dan harga. Mengalu-alukan untuk membeli produk dari kami.

Siri produk: Brushless DC Motor

Nama produk: siri 110ZW3S

Produk intro: 110ZW3S siri

== Untuk maklumat lanjut: ==


ModelUnit-unit110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
Nombor tiang
8
Beberapa fasa
3
Voltan yang disyorkanPENGALAMANNYA310170310170170170170
Kelajuan berkadarRPM3000300030002000240020002400
Tork gerai berterusanN.m2.22,24.87.1647.168.5928.592
Pengelasan torkN.m224667.167.16
Kuasa yang diberi penarafanW62562512501250150015001800
Tork puncakN.m661217.9117.9121.4821.48
Arus puncakA814.514.731.537.537.545
Tork pemalarNM / seorang0.770.770.770.5950.50.5950.5
Belakang E.M.FV/KRPM80.544.281.5862.9653.153.162.96
Tidak peduli oleh rotorg.c㎡1.91.93.3555.95.9
Panjang badanmm125125155185185210210
Julat voltanPENGALAMANNYA48 ~ 310
Julat kelajuanRPM1000 ~ 3000
Berat badanKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: siri 110zw3s, China, pengilang, pembekal, kilang, Syarikat, membeli, produk

Sepasang: 42JXGT200K-42BL60

Seterusnya: Siri 90ZW3S

Barangan yang berkaitan
Copyright © Nair usul teknologi Co, Ltd All rights reserved.

Nair usul teknologi Co, Ltd